CCV PORANEK MUZYCZNY dla dzieci z rodzicami

14 Lut CCV PORANEK MUZYCZNY dla dzieci z rodzicami

Akademia Muzyczna w Bydgoszczy serdecznie zaprasza 17 lutego b.r. na CCV PORANEK MUZYCZNY dla dzieci z rodzicami pt. “W karnawale”.

Czas: niedziela, 17.02.2019, godz. 11.30
Miejsce: Sala Koncertowa im. prof. R. Sucheckiego, ul. Staszica 3

Poranki Muzyczne – audycje dla dzieci z rodzicami – to niedzielne koncerty dla najmłodszych słuchaczy realizowane nieprzerwanie od 1994 roku w Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Założeniem audycji jest kształcenie, umuzykalnianie, uwrażliwianie i kształtowanie gustów muzycznych dzieci, a poprzez nie także wychowywanie najmłodszych słuchaczy do odbioru kultury muzycznej. Cele audycji realizowane są poprzez śpiew, grę na instrumentach, ruch, elementy tworzenia, ale głównie – poprzez słuchanie muzyki.

Bydgoskie Poranki Muzyczne adresowane są do najmłodszych odbiorców, dzieci od 3 do 10 lat, a więc do przedszkolaków i dzieci początkowych klas szkoły podstawowej. Dobór słuchaczy jest przemyślany, gdyż właśnie wczesne lata decydują o późniejszych zainteresowaniach i zamiłowaniu do muzyki oraz tworzą bagaż doświadczeń na całe życie. W koncertach udział biorą dzieci wraz z rodzicami lub dziadkami. Opiekunowie mają możliwość obserwowania dzieci, powtarzania i utrwalania zdobytych umiejętności muzycznych oraz czynnego uczestnictwa w muzycznej edukacji swych pociech.

Bilety w cenie 5 zł dla dzieci i 8 zł dla osób dorosłych można nabywać w foyer Sali Koncertowej pół godziny przed każdą audycją.

Informacje szczegółowe o Porankach Muzycznych

Fot. Akademia Muzyczna w BydgoszczyPomoc | Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

Licznik odwiedzin:

417,215